Bude s adaptérmi pasovať na kočík Britax B-Agile 4 Plus vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovedané
24. máj 2022

Ahoj,

mám Britax B-Agile 4 Plus a vajíčko Cybex Aton 5.

Bude to pasovať tiež s týmito adaptérmi?

Aby som zbytočne nekupovala, ak by to nebolo možné.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

áno, ale potrebuješ na to dva sety adaptérov, ktoré spojíš. Prvé sú klasické „click&go“, na ktoré sa uchytávajú práve Britax Römer vajíčka a hlboké vaničky. Na tieto adaptéry naklikneš Britax adaptéry (Affinity a Smile), ktoré sú určené na Maxi Cosi, Cybex atď.

Je teda nutné spomenúť, že to nie je nijako testované z hľadiska bezpečnosti a vajíčko je umiestnené vyššie. Toto použitie je teda na Tvoju vlastnú zodpovednosť.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia