Budeme spokojní s kočíkom Cybex Gazelle S?

Zodpovedané
19. jan 2022

Ahoj,

rada by som sa este poradila ohľadom tohto kočíka. Zvažujeme, že by sme predsa išli do súrodeneckého kočíka. Rozdiel medzi deťmi bude 1,5 roka a staršia dcérka sa veľmi rada vozi. Teraz máme dvojkombináciu Roan Bloom a sme spokojní. Je vysoký, nehrká, odpružený, otočný, rozmery po zložení vyhovujú.

Budeme spokojni aj s Cybex Gazelle S?

Ďakujem

Ahoj,

určite si nemyslím, že budete ľutovať. Kočík je po zložení prakticky rozmermi rovnaký ako Roan Bloom. A keď si k tomu pridám nosnosť kočíka 22 kg pre každé sedadlo + 12 kg nákupný košík. Tak to je paráda. Aj keď výrobca neuvádza rozmery sedadla, ale uvádza priestrannosť. To je pre 4 ročné dieťa ďalšie plus. Kolesá sú gumové bezúdržbové pneumatiky plnené penou. Takéto kolesá pomaly nahrádzajú nafukovacie. S nimi sa totiž nemusíš báť defektu. Ľahko sa s ním manipuluje a údržba praním je super vec.

Roan Bloom

Cybex Gazelle S 2020

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally