Bugaboo Cameleon 2 - predlžovacia strieška nedrží napnutá

Zodpovedané
17. feb 2020

Dobrý deň,

prosim vas,ako je to so strieskou Bugaboo Cam2? Kupili sme novu striesku, predlzovaciu, a stale nie je dobre napnuta. Uz som vymenila aj tie drzaky striesky lavy s pravym a nic.

Ahoj!

Bugaboo Cam+ je už trošku starší model - dávala si naň novšie striešky? Treba skontrolovať kompatibilitu - trojkové.
Vyššie striešky nesedia tak dobre na 2 a 1. Ďalej treba skúsiť prehodiť držiaky/úchyty, a to nielen opačne, ale možno môžu byť zle (myslím prvý na mieste druhého a naopak).

V prípade, že to nijak nesedí, skús napísať výrobcovi (hoc i na facebook page), lebo si myslím, že by mohol mať nejaké tipy a triky. Ale nezaručím ti, že to presne sadne. Odporúčam potom si dať striešku radšej ušiť.

Bugaboo Cameleon 2 (Cameleon+)

Bugaboo Cameleon 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli