Bugaboo Donkey 3, Bugaboo Donkey 5 verzus Thule Urban Glide 2. Ktorý je najlepší?

Zodpovedané
21. mar 2022

Ahoj,

mali sme vybratý kočík Bugaboo Donkey 3, ale v obchodoch ho nikde neviem nájsť. V lete sa nám narodí bábätko a staršie dieťa bude mať 15 mesiacov.

Mohli ho stiahnuť z predaja kvôli Bugaboo Donkey 5?

Ten je veľmi drahý a duo kočík vychádza až na 1 700 eur. Ak by sme kúpili Bugaboo Donkey 3 mono (ten sme ešte našli), tak bude kompatibilný aj so súrodeneckým setom Bugaboo Donkey 5?

Alebo je lepší Thule Urban Glide 2 duo, ktorý je cenovo dostupnejší?

Ďakujem

Ahoj,

áno, model Bugaboo Donkey 3 aj jeho príslušenstvo stiahli z predaja zo dňa na deň. Pokiaľ eshop alebo predajňa nemá skladové zásoby, tak už nie je možné starší model objednať .

Kompatibilné sú - je len mierne rozdielny design pásov. Menším problémom však je, že nový súrodenecký set Bugaboo Donkey 5 sa predáva len s čiernym rámom. Pokiaľ máš ALU konštrukciu, tak by to nemuselo farebne sedieť.

Každopádne súrodenecký set na Bugaboo Donkey 3 vidím na e-shopoch stále skladom, takže tým by bol problém vyriešený! 🙂

Ja som rozhodne pre Bugaboo. Sama som ho mala a bol to najlepší kočík čo som kedy mala. Oproti Thule Ti vydrží dlhšie, pretože kočík využiješ i na jedno dieťa.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku či chcela pomôcť s objednávkou, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia