Bugaboo Fox Track Collection - akú prebaľovaciu tašku, ak tie ich sú na mňa prirobustné?

Zodpovedané
14. máj 2019

Ahoj,

práve sme objednali kočík Bugaboo Fox Track Collection. A mám tak trošku problém k nemu doladiť prebaľovaciu tašku. Tie značky Bugaboo sa mi moc nepáčia, na môj vkus sú moc robustné. Vedela by si mi prosím poradiť?

Ďakujem...

Ahoj,

k Bugaboo Fox v špeciálnej edícii presne rovnakú farbu myslím si nezoženieš (okrem ich originálnych doplnkov), preto by som na ladenie tašky k nemu išla jednou z dvoch ciest.

Bugaboo Fox

Prvou by bolo vybrať si tašku v neutrálnej farbe (preferenčne čiernej, alebo potom krémovej, sivej) - v štýle, ktorý pôjde ku všetkému. Príkladom by bola Elodie Details Black Edition, Bjallra atď.

Aktuálne je dostupných aj kopec prebaľovacích ruksakov (batohov) - aj v neutrálnych farbách, a myslím, že ku Track Collection by išli fakt pekne. Z drahších sú super napríklad PacaPod, ale aj Skip Hop ich má tiež pekné, ako aj Babymel, Kono.

Z lacnejších sú obľúbené aj Pinkie - v čiernej, alebo akejkoľvek jednoliatej farbe, ak si zaobstaráš viacero ich doplnkov (krásne sú aj tie Comb patterns), to vyzerá dobre.

Ak by si chcela niečo veselé a kontrastné, čo pri kočíku vynikne, odporučím Pink Lining, alebo napríklad prebaľovací batoh La Millou.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli