Cestovný športový kočík - ktorý je najlepší? Sú nimi Ergobaby Metro / Cybex Eezy S+?

Zodpovedané
20. feb 2020

Dobrý deň,

ktorý kočík na dovolenku je podľa Vás najlepší? Bez cenového stropu. Ideálne, aby sa dieťa v ňom mohlo aj vyspať. V poradni ste niekoľkokrát odporúčali Ergobaby Metro alebo Cybex Eezy. Mám sa držať iba týchto dvoch?

Vďaka

Ahoj,

určite Ergobaby Metro a Cybex Eezy S+ sú určite jednými z top aktuálnych ultraskladných športových kočíkov dneška. Konkrétne Cybex preto, že má väčšie kolesá, ako konkurencia, plus priestranné sedadlo a super striešku.

Ergobaby Metro

Cybex Eezy S+

A Ergobaby zasa úžasné polstrovanie a super pohodlie najmä pre dieťa. Lacnejšia varianta Cybexu CBX Etu Plus sem určite tiež patrí.

CBX Etu Plus

Ja osobne ešte určite odporúčam GB Qbit+ All-City - štýl a pomer cena-funkčnosť mi vyhovuje.

Joolz Aer vyzerá byť tiež vynikajúca, ak človek nepotrebuje absolútny ľah (dieťatko si pospinká aj mierne zošikmené). A ani Baby Jogger City Tour 2/ City Mini Zip nechcem zabudnúť spomenúť.

GB Qbit+ All-City

Joolz Aer

Baby Jogger City Tour 2

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli