Čím sa dá nahradiť madlo na kočíku Joie Litetrax 4 S?

Zodpovedané
19. sep 2022

Ahoj,

veľmi mi vadí madlo na kočíku Joie Litetrax 4 S, lebo nie je otvárateľné a otočné.

Existuje aj nejaké univerzálne, ktorým by sa dalo nahradiť?

Je niečo, čím by sa dalo zmierniť prehýbanie a vŕzganie konštrukcie na tom kočíku?

Bolo mi povedané, že je to konštrukčné dané.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

u športového kočíka Joie Litetrax 4 S nie je možné nahradiť detské madlo. Neexistuje ani iné univerzálne odoberateľné detské madlo, ktorým by si ho nahradila. Dokonca ani iné príslušenstvo, ako je napríklad pult na jedlo.

Niektoré modely kočíkov možnosť výmeny madla a nahradenie ho za iné voliteľné príslušenstvo jednoducho neponúkajú.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally