Clona proti slnku na kombinovaný kočík Britax Go Big2 - existuje, príp. ktorá univerzálna sadne?

Zodpovedané
17. jan 2020

Chcela by som sa opýtať, či existuje slnečná clona k Britaxu Go Big2. Žiadnu som nenašla. Ak áno, existuje aj niečo univerzálne, čo by som využila aj k vaničke, športovej časti, prípadne vajíčku?

Ďakujem vopred za radu.

Ahoj,

k Britax Go Big2 nejakú špeciálnu - originálnu slnečnú clonu nevyrábajú. Išla by som to univerzálnej - niečo buď na štýl Dooky, čo visí, alebo potom akoby prídavnej, spevnenej časti striešky. Napríklad Diono Shade Maker, alebo Ivemababy, príp. X-Lander X-Cloud.

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli