Ktorá univerzálna slnečná clona na kočík je naj?

bobocka
25. mar 2011

zdravim maminy.vonku je uz fajne slnecno a preto potrebujem na kocik slnecnu clonu kupit.dazdnik uz nechcem,maly sa mi stale za nim natahoval daval ho dole...nema to vyznam.mame kocik espiro magic 4 a ja netusim aka clona by sa mi nan hodila.nemyslim dizajnovo,ale ide mi o to,ktora je pren vhodna,ktora nan napasuje.nasla som sunshine kids shade maker http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... ale neviem ci mi nan pojde(aj ked pisu,ze je univerzalna).kludne aj ina moze byt,ale najradsej by som sa do 30euri zmestila.dakujem za kazdy tip a radu 🙂

annie13
26. mar 2011

pri synovi som mala ten kocik co ty a tuto clonu a je najlepsia
v brendone je teraz na nu akcia ak ti ma kto v BA kupit http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2730... resp. cez MMB neolutujes je skvela tym ze velka, ked zaspinka mozes ju potiahnut uplne dopredu na kocik a nevidiet ani dnu, da sa dat aj na vajicko, a akykolvek kocik, upevnuje sa suchymi zipsami a viazanim je k nej taska sklada sa lahucko spravis elipsu a kruzok, po bokoch ma vrecka na mobil a kluce a hlavne ma UV 50
ta co si dala ty link je tam napevno vdaka tym sponka takze ju nenaklonis ani nic

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8373932&tab=1
sedela mi dokonca aj na surodenecky a zakryla aj synovu striesku (sedenie za sebou)

tintinka
26. mar 2011

tiez som mala tu istu co annie13 a bola som maximalne spokojna..je naozaj univerzalna a super zatieni cele dietatko

katkatt
26. mar 2011

tiez sa pridavam k annie13 a tintinke, je skvela, my sme najprv kupili lacnejsiu od Emitexu, ktora sa prichytavala plastovymi sponami, ale zbytocna investicia to bola, lebo syn to uz tak okolo 10-11 mes. vedel demontovat a tak sa dala pouzivat, iba ked v kociku spal .... ta Sunshine Kids sa ozaj oplatila, 12 € je fajn cena, my sme ju kupili okolo tych 17....

ivana556
9. apr 2011

ahojte, tiez hladam clonu, len u nas je dost veterno, aku skusenost mate s vetrom a s clonou sunshine kids? udrzia ju suche zips?

filipa
9. júl 2011

@ivana556 odpoved sice neskoro, ale mozno posluzi aj inym... vyssie spominanu clonu sunshine kids pouzivam aj ako veternu ochranu, a to musim povedat, ze ju nemam upevnenu tak ako treba (tymi suchymi zipsami, len priviazanu snurkami), lebo ja konstrukciu kociku do bytu nenosim, tak si clonu davam vzdy dolu, a nikdy nebol problem s vetrom, vzdy vydrzala... ja som s nou velmi spokojna, je fakt perfektna... 😉

maminamaria
21. feb 2013

Ahojte dievčatá, máte niekto skúsenosť s Sunshine Kids - Slnečná clona Cool Shade na okná? v aute-viť: http://www.babytrend.sk/kategoria/autosedacky/p...
Ďakujem za rada, ďakujem
Maja

tanatana
28. feb 2013

Skvele rady dakujem 🙂 už aj bezim do Brendonu 🙂 chce niekto kupit? 🙂

andreaaaa000
6. mar 2013

bobocka najlepsia slnecna clona je fakt ta Sunshine Kids Slnečná clona SHADE MAKER a je univerzalna neboj je ozaj na kazdy typ kocika pripevnis si to pomocou snuriek aj suchych zipsov ak mas golfac ak nie staci so snurkami a nie je ani draha a je super 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8373932

napsugar245
27. mar 2013

ahojte mamičky. ako viete ten sunshine kids clonu pouzit pred vetrom? viete mi ukázat fotky, ako to funguje?dakujem

zulina9
18. apr 2013

No kocenki presvedcili ste ma, uz aj idem kupit

aniel007
18. apr 2013

Ahojte, ja som sa chcela poradiť a spýtať či tá slnečná strieška Sunshine Kids je vhodná aj na športový kočík CAM Dinamico 2012 prípadne aká by tam bola vhodná a hlavne praktická. Je tam síce pomerne veľká strecha ale aj tak slniečko malému nepríjemne svieti do očiek. Ďakujem veľmi pekne za cennu radu. 🙂

endre33
13. máj 2013

Viete mi poradit, ako tu clonu opat zlozit? 🙂 nechcem poskodit tie drotiky.....dakujem, pripadne video. ..niekde na nete ste nenasli?...

engie35
21. jún 2013

Ahojte, dievčence, viete mi poradiť akú slnečnú clonu kúpiť na športový kočiar chipolino flora. Chcela by som nejakú univerzálnu, ktorá by pasovala na akýkoľvek kočiarik. Kočiarik chipolino flora má prehadzovaciu rúčku, takže by som potrebovala takú clonu, ktorá sa dá upevniť keď je rukoväť vzadu ale aby nebol problém ak budem potrebovať prehodiť rukoväť dopredu. Strieška sa skladá len ťahom dozadu, nemám na strieške po bokoch také tie plasty ako niektoré kočiariky pomocou ktorých sa strieška skladá. Takže potrebujem takú clonu, ktorá sa dá na kočiarik dobre upevniť a aby sa aj dala prispôsobiť na akú dĺžku ju budem potrebovať. Asi som veľmi náročná. 😒 Ďakujem za radu.

sana15
21. jún 2013

@engie35 z vlastnej skusenosti odporucam od Sunshine Kids -Shade maker (teraz sa to vsak premenovalo - clona zostava rovnaka,akurat ma ine logo na sebe,aj na baleni). je univerzalna a dovolim si tvrdit,ze pouzitelna na akykolvek kocik,ktory uz strechu ma,ale z roznych dovodov ju treba predlzit. mam ju vyskusanu na svojom kociku,tiez na mensom sportaku (nieco ako golfky) a odporucila som aj svagrinej, uz ju tiez maju a pouzivaju a su maximalne spokojny

lucinocka
21. jún 2013

tyzden mam susnhine kids shade maker.. paradaaaaaaaaaa

usiko
21. jún 2013

sunshine kids shade maker...mam ju uz 2 roky, na troch kocikoch a pasuje na vanicku aj sportiak,aj golfky, je uzasna. dokazete dietatu zakryt aj nozky .novorodenec/ a vytvorit mu uplne sukromie na spanie...nam sa uz aj trha, taka je vyuzita...

tin007
21. jún 2013

Kocky, kde v BA sa da kupit Sunshine kids shade maker? Neviem to na nete najst ani za svet. Nasla som ju v jednom obchode v Hlohovci, no nechce sa mi dat 5 eur za dopravu. :( Vdaka

sarianna
21. jún 2013

kiddopotamus

geenna
21. jún 2013

@tin007 v Brendone ja som mala obidve aj tu na suche zipsy aj tu co je aj pripevnitelna na autosedacku a mne vyhovuje ta druha. Ta prva sa mi zacala dost trhat inac aj ta bola ok.

something
21. jún 2013

Neviete ci mi bude pasovat na jane?

bibisk
4. aug 2013

Ahojte mamičky, viete mi poradiť aká slnečná clona by mi pasovala na šporťák quinny buzz? ma rovnu striešku a neviem ako by som pripevnila clony, ktore su na gumičkové šnúrky, lebo to má inú bočnú konštrukciu ako poväčšina kočíkov. Ďakujem

zm13
13. jún 2014

toľko dobrého píšete o tej clone sunshine kids shade maker... nemá náhodou niekto na predaj? Mala by som záujem

eviko25
28. júl 2014

Ja mám sunshine kids shade maker na predaj. Super poslúžila a už ju nepotrebujem. Napíšte mi do správy ak máte niekto zaujem

janana2013
25. okt 2014

Ja som kupila Sunshine Kids Shade maker a len co som ju rozbalila, uz sa parala tak som ju vratila. Kupila som clonu Safety - maju ju tiez v Brendone a tam mi sadne na nas kocik ako uliata (Jane Muum sportiak). Vyhodou je, ze je to sietka a dieta cez nu vidi. Upevnuje sa len na striesku, co je vyhodne, ked mate otocnu sportovu cast v smere aj protismere jazdy. Nemusite tak zakazdym clonu davat dole z konstrukcie, ked chcete sedacku otocit. Odporucam tieto veci kupovat a skusat v predajni rovno na kocik a nekupovat cez internet. Tak som kupila Sunshine Kids...a vratila som nielen kvoli paraniu ale aj kvoli ostare pri otacani sedacky. Kedze som ju bola vratit osobne, mohla som hned vyskusat ine clony na predajni.

kim_rossi_stuard
16. apr 2015

aj ja hladam - mate niekto clonu sunshine kids shade maker na predaj?

luciaone
25. júl 2015

Aj ja by som mala zaujem o clonu sunshine kids shade maker 🙂)) nemate niekto na predaj ? alebo kde v hlohovci ju maju? dakujem

evkapu
25. jún 2016

Maminky kde zozeniem tu clonu sunshine?vdakaa

deniisska
1. mar 2017

Ahojte teraz sa to vola DIONO - Slnečná strieška Shade Maker. Nasla som ju cez Mall.sk za 18,50€ plus 3€ doprava. Malo by to byt to iste co spominali dievcata este v 2011 ;)

silwika123
29. jún 2020

@janana2013 Ahoj vedela by si mi prosím ťa poradiť či ju niekde ešte zoženiem. Prípadne napísať celý názov ďakujem 🙂