Čo sa dáva do športovej časti/korýtka Bugaboo Fox 2, keď sa už otepľuje?

Zodpovedané
7. mar 2022

Ahoj,

v kočíkových veciach som nováčik, tak sa chcem poradiť.

Čo sa vlastne dáva do športovej časti/korýtka Bugaboo Fox 2, keď sa už pomaly otepľuje?

Zimný fusak je už nevhodný. Mám Bjällra fusak.

Je niečo prechodné a potom sa dáva len nejaká letná vložka?

Čo konkrétne mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

áno, existuje tzv. prechodný fusak, práve na obdobie jar/jeseň. Veľa mamičiek to však rieši aj nánožníkmi, ktoré môžu byť ľahko zateplené, alebo dekami, ktoré môžu byť aj tzv. nepadacie. Majú očká, ktorými sa zachytia ku kočíku alebo k podložke. Tá môže byť súčasťou setu.

Značka Bugaboo má univerzálne fusaky, ktoré sú ideálne na prechodné obdobie, kedy je ešte pomerne zima len na deku. Sama ho mám momentálne v kočíku a nemôžem si ho vynachváliť. Využitie nájde aj v zime pre väčšie dieťa, čo už chodí a je tak teple oblečené. Nepotrebuje teda už zbytočne teplý fusak.

V lete potom odporúčam priedušnú podložku Bugaboo alebo merino vložku, ktorá má termoregulačné schopnosti.

Pozri k nám na bazar, či Ťa nejaký nánožník, nepadacia deka či podložka zaujme 🙂.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia