Cybex Priam Paradise Birds sedacia časť - dá sa použiť na Cybex Balios S?

Zodpovedané
13. mar 2019

Ahoj,
rada by som sa poradila ohľadne možno úplne banálnej veci, ale ja to jednuducho na nete neviem nikde nájsť...

Veľmi sa mi páči športová verzia kočíka Cybex Priam Paradise Birds, dnes po surfovaní na nete zistila, že sa dá kúpiť len tá sedacia časť... a otázka by bola, ak mám doma športový kočík Cybex Bailos S, tak mi to bude sedieť na ten podvozok? Alebo musí byť podvozok tiež Priam? Resp. ten poťah asi nevymením len tak, že?

Ďakujem pekne za odpoveď.

Ahoj,

sedadlá z modelov Cybex Balios S a Cybex Priam majú úplne odlišnú koncovku (nehovoriac o vyvážení a veľkosti prispôsobenej pôvodnej konštrukcii), takže jednoznačne nie je možné ich medzi sebou vymieňať.

Jednoducho nemáš ako Priam-ácke sedadlo nakliknúť na Balios, rovnako iba poťah nebude sedieť (sú to úplne iné športové časti).

Cybex Balios S

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Ak sa ti Birds of paradise tak páči, jedinou možnosťou je zaobstarať si sedák v tejto edícii rovno s podvozkom (hoc aj z druhej ruky), alebo ho tiež nájdeš u modelu Cybex Mios (ak by si potrebovala skôr menší, mestskejší kočík).

Cybex Mios

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli