Cybex Priam, prípadne aký iný kočík s pružením?

Zodpovedané
3. dec 2018

Dobry den.

Vyberam trojkombinaciu pre novorodenca a zatial moj vyber smeruje ku kociku Cybex Priam. Chcela by som sa poradit, ci existuju pripadne ine vhodne alternativy. Mojimi podmienkami su: vhodne aj do terenu, odpruzenie + moznost kocik hojdat (co Priam nema), sportak aj do uplneho lahu, velka vanicka a aj sportova cast, lahke skladanie a manipulacia. Dakujem velmi pekne za radu 😉 Katka

Ahoj,

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat je určite dobrá a praktická voľba do mesta i do terénu (ideálne s All Terrain kolesami). Splní ti ozaj všetko okrem spomínaného hojdania. Neviem, či je to vec, na ktorej by si mala zakladať celý výber kočíka - Priam si určite nechaj minimálne v zálohe.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Ak je však hojdavý podvozok skutočne veľmi dôležitým, ja vidím len jednu reálnu možnosť, a to Britax Go Big. Zvládneš s ním aj terén, priestrannou je vanička i športiak (ten tiež ide do úplného ľahu), a odpruženie je také mäkké, že bábätko môžeš krásne húpať. Zároveň je výborne, “jedným prstom” ovládateľný aj napriek svojej robustnosti a terénnym vlastnostiam. Kočík sa skladá ľahko, aj keď po zložení nie je z tých úplne najmenších a najľahších. Nie je však problém ho po odňatí kolies zmestiť aj do nie úplne najväčšieho kufra.

Britax Go Big

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli