Cybex Talos S Lux nejde do úplného ľahu. Je to v poriadku, alebo mám dať kočík na reklamáciu?

Zodpovedané
28. nov 2023

Ahoj,

ja by som potrebovala poradiť ohľadom už kúpeného kočíka Cybex Talos S Lux. Všade sa píše, že sa dá dať do úplného ľahu. Mne to však nejde.

Je to v poriadku, alebo mám dať kočík na reklamáciu?

Ďakujem

Ahoj,

model Cybex Talos S Lux má možnosť polohovania chrbtovej opierky do úplne rovného ľahu. Môžeš si to pozrieť aj priamo na videu, ktoré máme pri Talose umiestnené.

Je ťažké poradiť Ti takto na diaľku. Fotky niekedy dosť skresľujú! Ak Ti však chrbtovú opierku na kočíku skutočne nejde dať do úplne rovného ľahu, tak je to dôvod na reklamáciu. Spoj sa s predajcom a on Ti už povie, aký je ten ich presný postup pri reklamáciách.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally