Dá sa dorobiť kolmé sedenie na športovom kočíku Britax Go Big?

Zodpovedané
25. nov 2019

Ahoj 😊

Mám Britax Go Big, malý má 9 mesiacov a začína sedieť. Keď dám kočík do sedu, vôbec sa mu v tej šikmej polohe nepáči, stále sa krúti a šmýka sa dolu zo sedačky. Je možné na tomto kočíku vyrobiť kolmejší sed, ako pri iných Britaxoch? Nerada by som kočík vymieňala.

Ďakujem

Ahoj,

asi ťa nepoteším, ale tým, že u Go Big je sedadlo otočné - a nie pripojené napevno ku rámu kočíka, ako je to u rád B-Motion a B-Agile - nie je moc ako za sedák ten popruh na kolmejší sed pripojiť.

Skúsiť podložiť dieťatko napríklad na mieru ušitou podložkou, čo je vypevnená a rozširuje sa smerom nahor (ale to by chcelo naozaj custom objednávku od nejakej šikovnej krajčírky). Pri lacných modeloch maminy podkladali dieťa aj vankúšom, ale príde mi smiešne to čo i len navrhnúť.

Moc tam inak nie je čo spraviť. Deti si na to tiež vedia zvyknúť, ak to rodič moc nerieši. Je to individuálne.

Britax Go Big

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli