Dá sa ku kočíku Bexa Line 2.0 pripojiť stupienok?

Zodpovedané
10. jan 2024

Ahoj,

v staršej odpovedi som našla, že ku kočíku Bexa Ultra sa nedá pripojiť stupienok pre staršie dieťa.

Je to tak aj v prípade Bexa Line 2.0?

Rozdiel medzi deťmi bude 20 mesiacov a hľadám riešenie, že ako sa prepraviť s 2 deťmi, keďže viackrát týždenne chodíme s MHD do centra mesta. Syn chodí ešte pomaly, bežná 5-minútová cesta by trvala minimálne 20 minút. Súrodenecký kočík nechcem, lebo do MHD by sa nezmestil. Skejt mi prišiel ako vhodné riešenie.

V prípade, že by sa dalo pripojiť, tak podla čoho vybrať, aby sa dal kočík pohodlné tlačiť a aby som nezakopávala do koliesok?

Ďakujem

Ahoj,

nepoteším Ťa. Ani k Tvojmu modelu kočíka Bexa Line 2.0 sa nedá pripojiť stupienok pre staršieho súrodenca. Celkový dizajn jeho konštrukcie spolu so zníženou nosnosťou kočíka to neumožňujú.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally