Dá sa na Baby Jogger Summit X3 dokúpiť vanička?

Zodpovedané
9. nov 2022

Ahoj,

mám kočík Baby Jogger Summit X3.

Dá sa na Baby Jogger Summit X3 dokúpiť vanička?

Rozmýšľam, či sa zbavovať starého kočíka, alebo ho pre istotu nechať kvôli vaničke.

Ďakujem.

Ahoj,

áno, na Baby Jogger Summit X3 sa dá samostatne dokúpiť vanička Deluxe. Tá je kompatibilná nielen s modelom Summit X3 ale aj s bratským modelom Baby Jogger City Select 2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally