Dá sa na Cybex Priam 3 použiť seat pack z Cybex Priam 4?

Zodpovedané
10. nov 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom kompatibility.

Dá sa na Cybex Priam 3 rok 2021 použiť seat pack z Cybex Priam 4 rok 2023?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

podrobné informácie o danom modely kočíka nájdeš v našom podrobnom Modro-koníkovskom popise v odseku Kompatibilita, kde práve spromíname kompatibilitu ročníkových seat packov (poťahov sedadadiel).

Kompatibilita

  • Na Cybex Priam 4 je možné nasadiť aj staršiu hlbokú vaničku bez použitia adaptérov.
  • Poťahy športového sedadla pre zmenený dizajn nie sú kompatibilné so staršími ročníkmi (Cybex Priam 3) a naopak.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally