Dá sa na kočík Kinderkraft Evolution Cocoon s adaptérom napojiť poľohovateľné vajíčko od Cybex?

Zodpovedané
30. aug 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom kočíka a adaptérov.

Dá sa na kočík Kinderkraft Evolution Cocoon s adaptérom na autosedačku napojiť poľohovatelné vajíčko od Cybex?

Alebo tam ide jedine Aton 5, ktoré je nepolohovateľné.

Ďakujem

Ahoj,

adaptéry pre Kinderkraft Evolution sú vhodné pre autosedačky špičkových značiek. Napr.: Kinderkraft: I-CARE, MINK; Kiddy: Evoluna i-veľkosť 2 a Evolution Pro 2; Cybex: Aton, Aton 2, Aton 4, Aton 5, Aton Q; Nuna: Pipa; Maxi Cosi: Mico, Mico AP, Mico NXT, Mico Max 30, Citi, Cabrio, CabrioFix, Pebble, Pebble Plus; BeSafe: iZi Go, iZi Go Modular.

No polohovateľná trieda autosedačiek Cybex medzi ne nepatrí.

Preto Ti radím pozrieť si skôr autosedačku, ktorá má tiež možnosť ľahu a je s adaptérmi kompatibilná. Je to Maxi-Cosi Pebble 360 Pro. Autosedačka vyniká možnosťou úplného ľahu pre zdravé a prirodzené spanie bábätka v aute aj pri použití s konštrukciou kočíka. Súčasťou autosedačky je ergonomická opierka hlavy a bezpečnostná novorodenecká vložka. Tá je navrhnutá v spolupráci s pediatrami. Vložku aj opierku hlavy je možné prispôsobiť veľkosti dieťaťa a v staršom veku dieťaťa ju úplne vybrať. Samonosná strieška chráni dieťa pred slnkom a ventilácia ClimaFlow zaistí dieťaťu tepelný komfort. Je z príjemného materiálu, ktorý má povrchovú úpravu proti odpudzovaniu nečistôt. Zároveň odpudzuje z poťahu Eco Care vodu. Jeho poťah je vyrobený s ohľadom na udržateľnosť životného prostredia zo 100% recyklovaných materiálov. Poťah je možné ľahko dať dolu a prať v práčke.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally