Dá sa na Zopa Move dať akékoľvek vajíčko s adaptérmi?

Zodpovedané
25. sep 2021

Ahoj

chcela by som sa poradiť ohľadom Zopa Move.

Dá sa na Zopa Move dať akékoľvek vajíčko s adaptérmi?

Aké vajíčka sa naň dajú napojiť?

Pravdepodobne by som išla do Cybex i Cloud Z i size.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

výrobca Zopa Move uvádza kompatibilitu s nasledovnými autosedačkami: Kiddy, Cybex, Maxi Cosi, Recaro, Besafe, ale predovšetkým tiež s ZOPA X1 Plus i-Size. Neuvádza prepojiteľnosť so značkou Zopa.

Zopa Move

Autosedačka ZOPA X1 Plus i-Size

Autosedačka ZOPA X1 Plus i-Size je vhodná pre deti od narodenia do 18 kg (40 - 80 cm).

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally