Dá sa nakliknúť vajíčko Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size na kočík Valco Baby Snap 4 Trend Sport?

Zodpovedané
4. júl 2023

Ahoj,

mám vajíčko Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size a športový kočík Valco Baby Snap 4 Trend Sport.

Bude možné na uvedený kočík vajíčko nakliknúť?

Ak áno, ktoré adaptéry si mám zaobstarať?

Druhý kočík mám Cam Dinamico Up Top Limite Edition 2017.

Bolo by možné využiť konštrukciu na nakliknutie spomínaného vajíčka?

Ďakujem

Ahoj,

kočíky značiek Cam a Valco Baby nie je možné prepojiť s autosedačkami - tzv. vajíčkami značky Britax.

Autosedačku Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size nie je možné nakliknúť na Tebou spomínané kočíky.

Ku kočíkom je možné s príslušnými adaptérmi pripojiť autosedačky známych značiek. Napríklad Cybex, Maxi-Cosi, Joie, BeSafe, Kiddy atď.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally