Dá sa prepojiť Kinderkraft vanička a Concord podvozok?

Zodpovedané
8. jan 2024

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom adaptéru.

Existuje adaptér, ktorý by mi umožnil mať Kinderkraft Prime kočíkovú vaničku na Concord Wanderer podvozku?

Môže to byť aj univerzálny adaptér.

Druhá vec. Máme Cybex Aton 5 a máme na ňom pripevnené adaptéry, ktoré boli ku Kinderkraft kočíku. Nevieme ich však zložiť, aby sme skúsili aspoň to vajíčko pripojiť ku Concord podvozku.

Ako dať dole tie adaptéry?

Ďakujem

Ahoj,

na konštrukciu kočíka Concord Wanderer sa dá nasadiť jeho vlastná vanička a vlastné športové sedadlo, alebo sa dá nasadiť aj vanička bratskej značky Jané.

Na diaľku Ti neviem pomôcť zo zosadením adaptérov. Skús si nájsť videá ku kočíku a možno v niektorom z nich nájdeš bližší záber na ich nasadenie na autosedačku – tzv. vajíčko.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally