Dá sa prepojiť základňa kočíka Britax B-Agile 4 Plus s vajíčkom Maxi-Cosi?

Zodpovedané
22. okt 2023

Ahoj,

potrebovala by som základňu kočíka Britax B-Agile 4 Plus prepojiť adaptérmi s vajíčkom Maxi-Cosi.

Je taká možnosť?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripínam. Potrebuješ na to dva sety adaptérov, ktoré spojíš. Prvé sú klasické „click&go“, na ktoré sa uchytávajú práve Britax Römer vajíčka a hlboké vaničky. Na tieto adaptéry naklikneš Britax adaptéry (Affinity a Smile), ktoré sú určené na Maxi Cosi, Cybex atď.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally