Dá sa pripojiť vajíčko Kiddy Evoluna i-Size na kočík Cavoe Axo Shine?

Zodpovedané
23. jan 2024

Ahoj,

mám vajíčko Kiddy Evoluna i-Size a kočík Cavoe Axo Shine.

Je možné ich spolu pripojiť?

Ak nie, poradíš iné kompatibilné kočíky s týmto vajíčkom?

Ďakujem

Ahoj,

áno, ku kočíku Cavoe Axo Shine je možné pripojiť buď vlastnú autosedačku – tzv. vajíčko s príslušnými adaptérmi, alebo je možné pripojiť autosedačky známych značiek. Napríklad Cybex, Maxi-Cosi, Joie, BeSafe, Kiddy atď.

A teda od značky Kiddy aj autosedačku Kiddy Evoluna i-Size 2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally