Dá sa stupienok Zopa Segboard pripojiť ku kočíku Easywalker Harvey2?

Zodpovedané
29. mar 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom stupienku Zopa.

Dá sa stupienok Zopa Segboard pripojiť ku kočíku Easywalker Harvey2?

Potrebujem zakúpiť stupienok pre staršiu dcérku a túto informáciu som nikde nenašla.

Ďakujem

Ahoj,

áno, stupienok Zopa Segboard je univerzálny a je možné ho prichytiť na akýkoľvek kočík. Pripevňovacie ramená sa nastavia do rôznych uhlov a dĺžky.

Môžeš k nemu prikúpiť aj sedátko, ktoré je vybavené praktickým madlom na držanie a vypolstrovaným sedákom.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia