Dá sa v športovom kočíku Cybex Talos S Lux úplne sklopiť strieška?

Zodpovedané
12. sep 2023

Ahoj,

páči sa mi Cybex Talos S Lux.

Je možné v ňom úplne sklopiť striešku?

V ukážkovom videu to nebolo vidno, ale pri Cybex Balios S Lux už áno. Uvažujeme o kúpe jedného z týchto dvoch kočíkov. Syn ešte nesedí a chceme, aby bol v úplnom ľahu. Chceme, aby mal aj výhľad a dala sa strieška sklopiť. Bývame v meste, ale nedá sa povedať, že by cesty mali rovný povrch. V tomto ohľade preto tiež uvažujem nad Talos.

Ďakujem

Ahoj,

áno, strieška modelu Cybex Talos S Lux je dokonca väčších rozmerov a rovnako sklopiteľná ako je to pri kočíku Cybex Balios S Lux. Zároveň je možné jeho chrbtovú a nožnú opierku nastaviť do úplne rovného ľahu (180 stupňov). Fotky s podrobnejším popisom nájdeš v sekcií pod názvom – Popis.

Ak máte mesto typu samá jama a časté výškové rozdiely, tak určite odporúčam model Cybex Talos S Lux.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally