Do koľko rokov je možné používať kočík Zopa Move?

Zodpovedané
24. aug 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Zopa Move. Mám 20 mesačného syna, ktorý váži 13 kg.

Do koľko rokov je možné používať kočík Zopa Move?

Ďakujem

Ahoj,

správna otázka v správnom čase.

Zopa Move - ja sa hlavne zameriavam na váhu. Nakoľko naše malé ratolesti sú veľmi rôzne čo sa týka váhy a veku. Spomínaná Zopa sa má použitie do 15 kg, čo bude mať tvoj synček o chvíľku. Aj výrobca uvádza vekové rozhranie 0 - 30 mesiacov, no je to len orientačné číslo.

Zopa Move

Zopa Move je novinkou druhej polovice roka 2019. Tento ľahký a relatívne skladný, pritom však plnohodnotný športový či voliteľne kombinovaný kočík je dostupný v troch farbách, spárovaných buď so striebornou, alebo čiernou konštrukciou. Rám je mestský, ale pre hladšiu jazdu vybavený odpružením tlmiacim nárazy, ako aj zadnými väčšími kolesami. Všetky kolesá sú gumové. Výhodou je aj teleskopicky nastaviteľná rúčka a priestranný nákupný košík.

Športové sedadlo môžeš voziť v smere aj protismere jazdy. Sklopiť sa dá v chrbtovej i nožičkovej časti až do ľahu, a vybavené je naviac aj rozšíriteľnou strieškou s vetracím okienkom. Bonusom je vrecko na opierke chrbta. Striešku dokážeš predĺžiť i odvetrávať i u voliteľnej, priestrannej hlbokej vaničky. Ku športiaku je dodávaná pláštenka a nánožník - ďalšie príslušenstvo, ako napríklad adaptéry k autosedačkám typu Maxi-Cosi, si musíš dokúpiť zvlášť.

Už teraz je pre teba vhodný čas uvažovať o novom tátošovi pre malého princa 😉

Napíš mi opäť do poradne, zváž svoje kritéria a to hlavne terén do ktorého kočík potrebuješ, skladnosť a cenu investície pre nového alebo bazárového tátoša.

Teším sa na tvoju novú otázku 😉


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally