Do koľko rokov je možné používať kočík Zopa Move?

Zodpovedané
24. aug 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Zopa Move. Mám 20 mesačného syna, ktorý váži 13 kg.

Do koľko rokov je možné používať kočík Zopa Move?

Ďakujem

Ahoj,

správna otázka v správnom čase.

Zopa Move - ja sa hlavne zameriavam na váhu. Nakoľko naše malé ratolesti sú veľmi rôzne čo sa týka váhy a veku. Spomínaná Zopa sa má použitie do 15 kg, čo bude mať tvoj synček o chvíľku. Aj výrobca uvádza vekové rozhranie 0 - 30 mesiacov, no je to len orientačné číslo.

Zopa Move

Už teraz je pre teba vhodný čas uvažovať o novom tátošovi pre malého princa 😉

Napíš mi opäť do poradne, zváž svoje kritéria a to hlavne terén do ktorého kočík potrebuješ, skladnosť a cenu investície pre nového alebo bazárového tátoša.

Teším sa na tvoju novú otázku 😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally