Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Tu najprv odporučím využiť náš Kočíkopédia-cky filter: https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/search/edit/ (je to rovno z hlavnej stránky Kočíkopédie, modrý button Nájdi kočík podľa svojich predstáv). Zadala som dvojkombinácia a tpy kolies vpredu i vzadu: Pneumatiky plnené gélom, a šup, hneď mám zoznam, z ktorého sa dá lepšie vyberať.

Bexa Fresh, ktorú zakúpiš aj ako čisto hlboký (keby si si radšej nechala výber športiaku, ľahšieho a praktickejšieho, na potom) mi príde ako pekná a rozumná moderná voľba. Relatívne nový Noordi Luno mi príde ako dizajnovo podarená a nie priťažká voľba - rovnako ako štýlovo výraznejší Tutis Aero.

Okrem toho by som odporučila aj novinku Bebetto Nico Shine s bezúdržbovými kolesami na štýl gumopeny - ale dostatočne veľkými a odpruženými aj do terénu. A z ne-poľských, teda nie tak oválnych a ťažších, sa oplatí spomenúť aj ABC Salsa 4 tiež s penovými, ale väčšími a super odpruženými kolesami vhodnými aj na nejaký ten terén.

A nedá mi neuviesť aj Britax Go Big - ten má kolesá plnené penou, ale s vlastnosťami nafukovacích. Lepší priestranný, super pružiaci košík aj do terénu len ťažko nájdeš (okrem trojkoliek s nafukovačkami). To by ale bola drahšia možnosť.