Dobrý kombinovaný kočík s gélovými kolesami pre zimné bábo a terén. Aký je výber?

Zodpovedané
8. nov 2019

Dobry den,

chcela by som poradit dobry kocik s gelovymi kolesami (2 alebo 3 kombinacia). Budem mat zimne babatko a potrebujem kocik hlavne do terenu a prave tento typ kolies mi bol odporuceny. Moc sa takych ale nenasla.

Dakujem za odpoved.

Ahoj,

tu najprv odporučím využiť náš Kočíkopédia-cky filter: https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/search/edit/ (je to rovno z hlavnej stránky Kočíkopédie, modrý button Nájdi kočík podľa svojich predstáv). Zadala som dvojkombinácia a tpy kolies vpredu i vzadu: Pneumatiky plnené gélom, a šup, hneď mám zoznam, z ktorého sa dá lepšie vyberať.

Bexa Fresh, ktorú zakúpiš aj ako čisto hlboký (keby si si radšej nechala výber športiaku, ľahšieho a praktickejšieho, na potom) mi príde ako pekná a rozumná moderná voľba.
Relatívne nový Noordi Luno mi príde ako dizajnovo podarená a nie priťažká voľba - rovnako ako štýlovo výraznejší Tutis Aero.

Bexa Fresh

Noordi Luno

Tutis Aero

Okrem toho by som odporučila aj novinku Bebetto Nico Shine s bezúdržbovými kolesami na štýl gumopeny - ale dostatočne veľkými a odpruženými aj do terénu. A z ne-poľských, teda nie tak oválnych a ťažších sa oplatí spomenúť aj ABC Salsa 4 tiež s penovými, ale väčšími a super odpruženými kolesami vhodnými aj na nejaký ten terén.

Bebetto Nico Plus

ABC Design Salsa 4

A nedá mi neuviesť aj Britax Go Big - ten má kolesá plnené penou, ale s vlastnosťami nafukovacích. Lepší priestranný, super pružiaci košík aj do terénu len ťažko nájdeš (okrem trojkoliek s nafukovačkami). To by ale bola drahšia možnosť.

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli