Doplnenie otázky ohľadom originality Bugaboo Buffalo - link/fotky

Zodpovedané
28. máj 2020

Dobrý deň Eli,

posielam link na kočík, o ktorý mám záujem, tak vás poprosím o váš názor. Pozerala som si ho na stránkach a práve na nich nemá ten bočný napíš na konštrukcii Bugaboo, tak neviem, či si ho tam nalepila len majiteľka, alebo??? Určite by som si pred kúpou vypýtala asi viac fotiek. Ďakujem 😊

https://deti.bazos.cz/inzerat/120122177/bugaboo...

Ahoj,

pozerám na to a aj pani majiteľka uvádza, že konštrukciu si polepila proti odraniu. Kočík BGB Buffalo z inzerátu z mojej strany vyzerá absolútne originálne, určite to nie je fejk. Nápis vyzerá, že je buď dolepený, alebo nejaká špeciálna požiadavka (normálne to tak nebýva, ale nevyzerá to, že niekto kočík napodobňoval). Ja by som sa asi pani spýtala, či si to tam dolepovala, alebo ako k nej prišla, lebo to nie je bežné, ale naozaj si nemyslím, že sa nejedná o Bugaboo. Pri inzerátoch je vždy naj ísť pozrieť osobne, nech sa vyhneš podvodníkom, ale z fotky kočík vyzerá ako má.

Bugaboo Buffalo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli