Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Doplnky: zimný fusak pre ročné chodiace dieťa do 40-50 eur, aby nebol krátky. Páčia sa mi fusaky Pinkie.

Zodpovedané
29. okt 2020

Ahoj,

chcela by som kúpiť fusak na zimu. Dcérka má momentálne 1 rok, 78 cm a 10 kg a je už chodec. Kočík máme Riko Swift. Cenovú hranicu mám 40-50€, môže byť aj z bazáru. Trošku sa bojím toho, aby nebol krátky, podľa čoho sa mám riadiť pri výbere?

Veľmi sa mi páčia fusaky Pinkie.

Ahoj!

V tejto sume by som z praktického, dĺžkového, ale aj pohľadu toho, ako bude sedieť do tvojho, ale neskôr aj iných modelov (možno do budúcna niečoo neotočného ľahšieho) by som ja osobne riešila Lodger Bunker. Je to môj najobľúbnejší model a prestriedala som ich zo 5, fakt sú praktické pre rôzne veky detí a aj na zimu. Ak vychytáš nový v akcii, potom ho neskôr aj okolo 40-50 predáš, takže odporučím posledný výpredajový kúsok u nich na stránke, neviem či sa zapáči: https://www.lodger.com/en-nl/products/1335,-212... (v tej hnedej je za 50).

Ďalej, ak sa ti páčia Pinkie fusaky, prečo neísť do neho - zimný 12-36 je absolútne ok. Ak by bola predsa len veľká zima, proste si doň dáš ešte dečku, a kľudne aj cezeň. https://www.aladdin.sk/fusaky-12-36m/p,a,15,0,f... nové sú drahšie než tvoj rozpočet, ale skús sa poobzerať na bazáriku, ak je to tá kategória do 3 rokov, bude sedieť určite dlhšie, takže krátkosti sa neobávaj. Len si u prípadnej predávajúcej v bazáriku over, či je to tá veľkosť.

A ešte ti odporučím Zopa Fluffy, to je fusak pekný a nie drahý (nový asi 64 eur, a mnohé eshopy majú po registrácii ešte dole -5 %) - a tiež ho môžeš pozrieť second hand.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.