Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dvojkombinácia do mesta i prírody, pre vyššieho otecka a zimné bábätko, 550-700 eur

Zodpovedané
25. sep 2020

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadne výberu kočíka. Máme záujem o dvojkombináciu pre februárové dievčatko. Manžel je vyšší, má 190 cm. Bývame v meste, ale kočík by mal zvládnuť i časté prechádzky po lese. Rátame aj s častými výletmi autom, takže váhovo primeraný a skladný. Cenovo sa pohybujeme v rozpätí od 550 do 700 eur.

Poprosila by som moc o radu, ktorý kočík by ste nám odporučili.

Vopred ďakujem.

Ahoj!

Ja by som asi pozerala do mesta skôr niečo ľahšie - aaale ak plánujete aj les, s absolútnou skladnosťou by som tak úplne asi nerátala. Na um mi prišiel Easywalker Harvey2, ktorý by som si zaobstarala vo verzii s all-terrain kolesami (a vďaka výškovým adaptérom bude ok aj pre vyššieho manžela, myslím si).

Mne príde, aj na občasné lesy, vhodný aj odpružený ABC Design Salsa - a na mesto sú predsa len vhodnejšie tie penové kolesá… je to kočík vyšší, takže tiež si myslím, že vyhovie.

V pekných akciách býva aktuálne aj Teutonia Trio, čo už je robustnejší kočík, ale na používanie, čo popisuješ, je možno lepšie mať taký… do bežného kufra ho podľa mňa určite zmestíte, a poslúži vám dobre.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.