Easywalker Jackey verzus Inglesina Maior. Aké sú medzi nimi rozdiely?

Zodpovedané
9. aug 2022

Ahoj,

rada by som zaobstarala druhý kočík pre 1,5-ročného syna, ktorý by mal zvládnuť časté cestovanie - lietadlo, auto, výlety nielen po peknom mestskom chodníku, park, štrk...

Ideálne ľahký a ľahko zložiteľný. Manžel má 187 cm. Dôležité je, aby manžel pri prechádzkach netrpel pri nízkej rukoväti.

Sú nejaké zásadné rozdiely medzi Easywalker Jackey verzus Inglesina Maior?

Môžeš poradiť aj nejaký iný tip?

Ďakujem

Ahoj,

Inglesina Maior má skladanie chrbtovej opierky pásom. Hlavným rozdielom sú medzi nimi veľkosť kolies a materiál. Inglesina má veľké penové kolesá a tvrdšie odpruženie. Odpruženie je podobné Valco Baby, takže sa môže zdať, že skoro žiadne.

Oproti tomu Easywalker Jackey má menšie kolesá z tvdenej gumy. Odpruženie má však dvojité na všetkých štyroch kolesách. Výška rodičovskej rukoväte je fixná u oboch modelov. Jackey má výšku 104 cm, Maior má výšku 107 cm. Môj manžel meria podobne ako tvoj a nemal problém s Jackeym.

Môžeš si o ňom prečítať, aj moju podrobnú recenziu. Jackey má navyše funkciu samoskladania. Maior má zase nánožník v cene a cenovo sú si veľmi podobné.

Je už na Tebe, pre ktorý z nich sa rozhodneš.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally