Existuje adaptér na kočík Bertini X2?

Zodpovedané
18. júl 2022

Ahoj,

máme vajíčko Recaro Guardia a kočík Bertini X2, ktorý má už viac ako 10 rokov. Je však ako nový, preto by som ho chcela používať.

Je možné zohnať adaptér, aby som na tento kočík mohla dať aj vajíčko?

Ďakujem

Ahoj,

značka Bertini už kočíky nepredáva, zohnať tak adaptéry bude ťažké. Jedinou možnosťou je bazár, možno bude niekto ochotný ich predať zvlášť.

Držím palce! Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia