Existuje adaptér na spojenie Concord Wanderer vaničky a Joolz podvozku?

Zodpovedané
9. nov 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom adaptérov.

Existuje adaptér na spojenie Concord Wanderer vaničky a Joolz podvozku?

Ďakujem

Ahoj,

spojenie konštukcie kočíka značky Joolz s nadstavbou (hlboká vanička či športové sedadlo) od inej značky, nie je možné.

Adaptéry sú určené pre spojenie koštrukcie kočíka s autosedačkou – tzv. vajíčkom vlastnej, alebo inej známej značky.

Adaptéry nie sú určené na spájanie konštrukcie kočíka s nadstavbou kočíka (hlboká vanička či športové sedadlo) inej značky.

Existujú aj – tzv. výškové adaptéry, ktoré sú určené pre nadvihnutie nadstavby (hlbokej vaničky či športového sedadla) bližie k rodičovi, majú ich napríklad niektoré modely kočíkov značiek Cybex, Kinderkraft alebo Venicci. Nie sú určené pre spájanie danej konštrukcie s nadstavbou inej značky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally