Existuje adaptér na spojenie kočíka Moon Resea S s vajíčkom Britax Römer Baby-Safe i-Size?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

máme staršie vajíčko Britax Römer Baby-Safe i-Size (nie 2 ani 3, ten prvý model) a tiež starší kočík Moon Resea S z roku 2021. Toto vajíčko nie je kompatibilné s podvozkom môjho kočíka.

Existuje nejaký adaptér, vďaka ktorému by som si vedela pripnúť vajíčko na podvozok?

Ďakujem

Ahoj,

na konštrukciu kočíka Moon Resea S nie je možné nasadiť autosedačky od značky Britax.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally