Existuje cestovný kočík s nosnosťou do 20 kg?

Zodpovedané
8. aug 2023

Ahoj,

hľadám ľahký a spratný cestovný kočík. Mal by mať veľkú striešku a byť s možnosťou úplného ľahu. Nechcem žiadnu hrkálku. Chcem, aby bol schopný prejsť aj dlažbu v centre mesta.

Momentálne máme Cybex Melio, ale dcérka v ňom začína byť naprataná a to mala iba teraz rok. Váži 10,5 kg a má 80 cm, vzhľadom na to by mal byť priestranný. Cena nehrá rolu.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala. Kočíky Espiro Fuel a Tutis Jogo by sa Ti mohli zapáčiť.

Určite Ti odporúčam si pozrieť aj cenovo drahšie a prepracovanejšie kočíky ako sú Cybex Coya a Bugaboo Butterfly.

Nová Coya má prebraté funkcie z bratských modelov, ktorými sú práve Tvoje Melio a väčší brat Cybex Priam 4.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally