Existuje kočík, kde môžem používať vajíčko a vaničku súčasne?

Zodpovedané
18. okt 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť pri výbere kočíka.

Existuje kočík, kde môžem používať vajíčko a vaničku súčasne?

Nie vedľa seba ale za sebou, aby v prípade potreby bol z toho mono kočík.

Ďakujem

Ahoj,

je veľká škoda, že si zároveň pri svojej požiadavke neuviedla bližšie špecifikácie vlastností ako sú napríklad terén, vek detí a podobne. Takto ponúkam modely, ktoré je potrebné si bližšie vyšpecifikovať z tvojej strany. A to vzhľadom na terén, v ktorom sa budeš pohybovať, váha kočíka, funkcie a podobne.

Takýto typ kočíka je napríklad ABC Design Zoom, ktorý vyšiel v roku 2017. Je to variabilný tandemový kočík na odpruženej konštrukcii oválnych línií s veľkým nákupným košíkom. Je ocenený viacerými oceneniami.

ABC Design Zoom 2017

ABC Design Zoom Air

Ďalším je Cam Twin Pulsar, ktorý je tandemovou verziou a má špecifický vzhľad.
Veľká škoda je, že som k nemu nenašla žiadne bližšie recenzie od mamičiek, aj keď ho ponúkajú v bazári.

Cam Twin Pulsar

Aj značka Cybex má vo svojom portfóliu takýto typ kombinácie, pri použití vajíčka a vaničky na konštrukcií súčasne a to pri kočíku Cybex Gazelle S.

Cybex Gazelle S 2020

Ako posledný model tu máme Hauck Duett 3, ktorý je treťou generáciou modelu Hauck Duett s možnosťou tandemového využitia pre dve deti. Hlavné športové sedadlo sa jednoduchým uvoľnením a rozopnutím pásov dá zmeniť na hlbokú vaničku (a naopak). Mne sa však pri použití vaničky a vajíčka súčasne moc nepáči kvôli nízkemu umiestneniu vaničky pri zemi.

Hauck Duett 3

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally