Existuje lacný kočík do lesa, ktorý je možné tlačiť jednou rukou?

Zodpovedané
30. aug 2023

Ahoj,

hľadám kočík pre skoro 3-ročné dieťa. Musí byť vhodný hlavne do terénu, do lesa a v dobrej cene. Ideálne by bolo, keby som ho dokázala tlačiť jednou rukou. Som vysoký rodič.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si trojkolesový športový kočík Kinderkraft Helsi. Ten je určený predovšetkým pre aktívnych rodičov, ktorí potrebujú skladnejší kočík pre staršie dieťa od 6 mesiacov. Má dobré jazdné vlastnosti do každého terénu, na beh a šport. V prípade častého cestovania autom a potreby každodenného skladania zaujme jednoručným zložením. Pohodlnému ovládaniu napomáha otočná rodičovská rukoväť, ktorú je možné prispôsobiť vlastnej výške.

Podobným modelom je aj Hauck Runner 2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally