Existujú adaptéry na kočík Espiro Miloo a sedačku Cybex Cloud Q Plus?

Zodpovedané
18. aug 2023

Ahoj,

máme staršiu sedačku Cybex Cloud Q Plus a kočík Espiro Miloo.

Viem dokúpiť adaptéry, aby som sedačku mohla nakliknúť na konštrukciu kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

pre spojenie kočíka Espiro Miloo a autosedačky - tzv. vajíčka Cybex Cloud Q Plus, ktoré má ukončenú výrobu, bohužiaľ neexistujú vhodné adpatéry.

Nové adaptéry - tzv. Espiro Set adaptérov pre Miloo umožňujú spojenia s nasledujúcimi autosedačkami známejších značiek:

  • Maxi Cosi: Cabrio, Pebble,
  • Cybex: Aton 5, Aton M, Aton Z,
  • Kiddy: Evolution PRO 2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally