Existujú adaptéry na kočík Nuna Mixx Next?

Zodpovedané
9. nov 2022

Ahoj,

kúpila som kočík Nuna Mixx Next 2020 a veľmi sa mi páči vajíčko Joie i-Level.

Existuju adaptéry na kočík, ktoré by pasovali na toto vajíčko?

Ďakujem

Ahoj,

vajíčko/autosedačka Joie i-Level je kompatibilná s adaptérmi typu Maxi-Cosi. Konkrétne s kočíkmi Joie Pact, Chrome DLX, Mytrax, Litetrax 4 air, Litetrax 4, Crosster i ďalšími vybranými kočíkmi používajúcimi adaptéry typu Maxi-Cosi ako je napríklad Cybex.

Adaptéry na prepojenie vajíčka a kočíka Nuna Mixx Next sú. No podľa mojich informácií je vajíčko Joie i-Level v tomto tak trošku výnimočné. Je potrebné ho vyskúšať ešte pred kúpou, keďže sa môže stať, že na adaptéroch nedrží, aj keď koncovku má rovnakú.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally