Existujú adaptéry na prepojenie kočíka Joolz Geo2 a vajíčka Cybex Aton 5?

Zodpovedané
6. dec 2023

Ahoj,

máme kočík Joolz Geo2 a teraz sme dostali autosedačku Cybex Aton 5. Nemôžem však nájsť adaptéry, ktoré by umožnily prepojenie konštrukcie Joolz kočíka s autosedačkou Cybex. Buď nie je na Joolz Geo2, alebo nie je uvedený typ Cybex Aton 5.

Existujú také adaptéry?

Ďakujem

Ahoj,

na rovnakú otázku som už v poradni odpovedala, tak Ti ju sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally