Existujú adaptéry na pripevnenie vaničky Compact na Baby Jogger City Elite 2?

Zodpovedané
26. sep 2023

Ahoj,

máme kočík Baby Jogger City Elite 2.

Existujú adaptéry na pripevnenie vaničky Compact?

Ďakujem

Ahoj,

áno, existujú jednotlivé adaptéry, ale nepredávajú sa ako samostatné príslušenstvo. Sú k dispozícii ako súčasť základného príslušenstva daného modelu hlbokej vaničky.

Skús osloviť distribútorov či predajcov, alebo pozrieť na bazári. Možno budeš mať šťastie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally