Fusak do športiaku Gesslein Fx4 Classic - aký nepremokavý vybrať? Bude Lodger sedieť/nebude sa šmýkať?

Zodpovedané
1. okt 2020

Ahoj Eli,

chcela by som teraz na zimu kúpiť Gesslein FX4 Classic pre nášho malého a rozmýšľam, aký fusak do toho. Po prvom mám Buddy and Hope, ale pravdupovediac ten ešte možno použijeme aj staršiemu, keď bude veľmi zima, takže potrebujem este jeden.

Rozmýšľam nad Lodgerom, ten dvojvrstvovy, ale obávam sa toho aby sa nešmýkal, respektíve neviem, ako sedí... poprípade vieš mi nejaký poradiť prosim? Hlavne aby bol nepremokavý, lebo nánožník neplánujem kupovať (vlastne ani neviem, či je k tomu kociaru) - a aby bol aj dosť veľký.

Ďakujem... 🙂

Ahoj,

začnem s Lodgerom, čo je moja srdcovka. A to ani nie kvôli dizajnu, ale kvôli funkčnosti. Presne je postavený na to, aby sa ti nešmýkal - vďaka tvaru zadnej časti do L. Nám sedel podstatne lepšie než iné modely. Takže odporučiť ti ho môžem aj do tohto kočíka.

Kľudne kuk aj iné značky - ako Cottonmoose, Elodie a pod. Majú zachytávací mechanizmus vzadu, takže padať by tiež nemali. Ale mne Lodgery sadli, takže by som ho nezavrhovala.

Samozrejme je potom možnosťou aj niektorý Gesslein fusak.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli