Gélove kolieska Cam Dinamico 2014

Zodpovedané
17. dec 2018

Prosim Vas, idem si po radu. Mam kocik Cam Dinamico 2014... Uz mam dost vyjazdene predne gelove kolieska. Na portali 4mama, kde maju nahradne zadne mi vsak povedali, ze uz ich nemaju ani nebudu mat (teda vyrobca ich uz vraj nevyraba). Neviete, kde by som ich mohla este zohnat? Pripadne ci by tam pasovali aj nejake ine ako priamo od vyrobcu? Nemate skusenosti prosim?
Dakujem

Ahoj,

asi ťa veľmi nepoteším, ale neviem o tom, že by sa náhradné predné kolesá a ešte na starší model Cam Dinamico, dali normálne zohnať. Naozaj jednou z posledných možností je kontaktovať priamo výrobcu prostredníctvom jeho oficiálnej stránky - budeš ale potrebovať aspoň angličtinu.

Cam Dinamico

Druhou možnosťou je ešte skúsiť poprechádzať bazárové ponuky, prípadne kočíky čo niekto rozpredáva na diely. Občas sa podarí nájsť napríklad zlomenú konštrukciu, no kolieska sú ešte stále ok. Ak ani toto nevyjde, asi žiaľ už lepšie kolieska nebudú. Predsa len, kočík má nejaké 4+ roky, tak si už kadečo odžil.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli