Gesslein S4 air alebo Britax B-motion 4 plus?

Zodpovedané
27. sep 2018

Ahoj, prosim ta ktory z tychto dvoch vybrat, aby sa do neho zmestil 3rocny aj 1,5rocna a aby zvladol teren a sneh. Nespavaju uz v kociku a budem kupovat bazarovy. Preferujem aj odpruzenie, nemam velmi rada tvrde kociky. Skladnost nerozhoduje. Dakujem

Ahoj,

čo sa týka ložnej plochy, väčšiu má Britax B Motion 4 Plus. Dĺžka na spánok je až meter! Vďaka väčším kolesám s pneumatikami je tiež vhodnejší aj na spomínaný terén a sneh. Nevýhodou by mohlo byť šikmé sedenie a ťažisko, ktoré nie každému 100% sadne.

Britax B-Motion 4 Plus

Ak by ťa kvôli tomu predsa len viac lákal Gesslein S4 Air+. Neboj sa ho, nie je to zlá voľba. Čo sa týka manévrovateľnosti, môžeš ti dokonca sadnúť ešte viac. Preto ti síce skôr odporúčam Britax - na papieri tvoje požiadavky spĺňa skôr, každopádne stojí za to skúsiť oba naživo, ideálne aj s väčším dieťaťom.

Gesslein S4 Air+

Ani jeden z nich nie je vyslovene tvrdý kočík, takže toho by som sa nebála. Okrem nich by som skúsila pozrieť aj Baby Jogger City Mini GT.

Baby Jogger City Mini GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli