Golfový kočík na cestovanie, aspoň do 20 kg

Zodpovedané
29. apr 2019

Ahoj,

prosím vás poraďte mi golfový kočiar, ktorý bude mať nosnosť aspoň do 20kg, je ľahký, ľahko skladateľný a dá sa s ním cestovať vlakom, autobusom.

Ďakujem

Ahoj,

za mňa - akonáhle sa povie “golfový kočík” a “vysoká nosnosť”, tak automaticky myslím na značku Maclaren.

A to konkrétnejšie najmä na model Techno XLR, resp. aj jeho novšiu variantu so spojenou rúčkou.

Maclaren Techno XLR

Maclaren Techno XLR 2018

Mimo nich aj o kategóriu nižší model Techno XT. Sú to jedny z najkvalitnejších, najlepšie ovládateľnejších a pritom perfektne ovládateľných golfáčov, aké existujú. Aj staršie, bazárové modely stále jazdia a držia, takže aj to je možnosť.

Maclaren Techno XT

Ďalším kandidátom s vysokou nosnosťou a kvalitným (i štýlovým) prevedením by bol Easywalker Buggy+, TFK Dot, prípadne tiež Jané Nanuq XL.

Easywalker Buggy+

TFK Dot

Jané Nanuq XL

Okrem nich stojí za zmienku aj Koelstra Simba T4 kvôli dobrému pomeru cena - výkon. Jedná sa o lacnejší golfový kočík - nosnosť je však oficiálne udávaná do 18 kg.

Koelstra Simba T4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli