Golfový kočík na občasné výlety a nákupy. Zopa Micra, alebo niečo iné?

Zodpovedané
24. sep 2019

Dobrý deň,

premýšľam nad kúpou golfového kočíka. Využitie len na občasné výlety, nákupy. Premýšľam nad Zopa Micra. Alebo mám ísť do niečoho iného?

Ďakujem

Ahoj,

Zopa Micra nie je zlý kočík. Jeho výborná cena, príjemný - nikoho neurážajúci dizajn a naviac super strieška ho jednoznačne robia atraktívnym. K nevýhodám však patrí horšia ovládateľnosť a nie práve najkvalitnejšie použité materiály.

Zopa Micra

Koelstra Simba T4 mne osobne príde nielen dizajnovo vydarenejší, ale aj o čosi ľahší, skladnejší a za tú cenu sa mne osobne jednoducho “oplatí” viac. Okrem toho, super je u neho aj vysoká chrbtová opierka - takže vydrží dlhšie, aj pre staršie dieťa.

Koelstra Simba T4

Ja osobne by som, z dôvodu ovládateľnosti aj jednou rukou, zvážila aj niečo športové na štýl golfiek - bazárový Cybex Callisto, Baby Jogger City Mini Zip, alebo potom Baby Monsters Kuki by mohli byť zaujímavou voľbou.

Cybex Callisto

Baby Jogger City Mini Zip

Baby Monsters Kuki

Okrem nich spomeniem, práve na výlety a cestovanie, aj super možnosť nejakého ultraskladného cestovného športiaku - niečo na štýl Petite&Mars Up, Joie Pact, z lepších Ergobaby Metro.

Petite&Mars Up.

Joie Pact

Ergobaby Metro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli