Hlboká vanička kompatibilná s Concord Neo. Concord Sleeper, alebo sú aj iné?

Zodpovedané
1. jún 2020

Potrebujem poradiť, ktoré vaničky pasujú na Concord Neo. Čo tak vanička Concord Sleeper? Bude pasovať na podvozok Concord Neo? Alebo ktorá ešte?

Ďakujem

Ahoj,

na Concord Neo dokážeš pridať vaničku Sleeper, áno. Je to autovanička, tak rátaj s tým, že je priestorovo menšia.

Concord Neo

Okrem nej môžeš pridať aj všetky ostatné plnohodnotné korby od značky Concord - napríklad Scout.

Okrem toho bude pripojovací mechanizmus pasovať aj u vaničiek sesterských značiek Jané alebo Be cool. Osobne ti z nich odporučím pozrieť aj vaničku Jané Micro (alebo Nano) - priestorovo veľmi fajn a pekne sa skladá.

Ak môžem poradiť, určite pozri outlet Kiido. Tam nájdeš od Concordu viacero vaničiek vo výpredajových cenách (zo starších kolekcií) - a na vaničke sa uplatí ušetriť, je to len dočasne.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli