Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hlboká vanička kompatibilná s Concord Neo. Concord Sleeper, alebo sú aj iné?

Zodpovedané
1. jún 2020

Potrebujem poradiť, ktoré vaničky pasujú na Concord Neo. Čo tak vanička Concord Sleeper? Bude pasovať na podvozok Concord Neo? Alebo ktorá ešte?

Ďakujem

Ahoj,

na Concord Neo dokážeš pridať vaničku Sleeper, áno. Je to autovanička, tak rátaj s tým, že je priestorovo menšia.

Concord Neo

Concord Neo je vlajkovým kočíkom značky. Vyšiel v roku 2008. Je typický unikátnym dizajnom. Konštrukcia je vpredu špecificky tvarovaná do Y. Kolesá sú plne odpružené pre vyvážené jazdné vlastnosti. Športové korýtkové sedadlo je umiestnené vyššie. Môžeš ho otočiť a nakloniť až do ľahu. Prispôsobiť sa dá aj opierka nôh. Pre väčšiu bezpečnosť je možné päťbodové popruhy uzamknúť, takže dieťa ich nerozopne. V poťahu otočného madla nájdeš integrovaný tenký nánožník. Striešku dopĺňa pripojiteľná slnečná clona vo výbave.

Neo je dostupný v športovej verzii s dokúpiteľnými nadstavbami či v kombinácii. Na výber máš dve hlboké vaničky. Sleeper je pevnejšia a slúži aj ako autovanička. Kombinácia s ňou vytvorí Travel Set. Scout sa dá zložiť do rozmeru kabelky a kombinácia s ňou vytvorí Mobility Set. Na podvozok sedia tiež hlboké korby značky
Jané či Be Cool.

Staršie modely spoznáš podľa menšieho sieťovaného nákupného košíka a nepredĺžiteľnej striešky bez náhľadového okienka. Sedadlo aj predné kolesá mali staršie Neá o niečo menšie. Rozdielne bolo aj menej citeľné odpruženie bez viditeľných pružín v ramenách.

Neo vyšiel aj vo viacerých limitovaných edíciách: 2016 Viver Qualidade, Special Edition Milan či Jungle, v roku 2017 Emerald Limited Edition a Ivory Limited Edition. Tiež ho nájdeš v luxusných limitovaných edíciách s karbónovou konštrukciou Carbon.

Okrem nej môžeš pridať aj všetky ostatné plnohodnotné korby od značky Concord - napríklad Scout.

Okrem toho bude pripojovací mechanizmus pasovať aj u vaničiek sesterských značiek Jané alebo Be cool. Osobne ti z nich odporučím pozrieť aj vaničku Jané Micro (alebo Nano) - priestorovo veľmi fajn a pekne sa skladá.

Ak môžem poradiť, určite pozri outlet Kiido. Tam nájdeš od Concordu viacero vaničiek vo výpredajových cenách (zo starších kolekcií) - a na vaničke sa uplatí ušetriť, je to len dočasne.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli