Hlboký kočík s dostatočným priestorom vo vaničke, plus prípadné vajíčko - k nášmu P&M Street

Zodpovedané
6. nov 2019

Ahoj Eli 🙂

Rada by som si nechala poradiť výberom hlbokého kočíka. Babo sa nám má narodiť koncom apríla - začiatkom mája, čiže letné bábo. Športiak mám po synovi Petite&Mars Street limitku a toho sa nechcem zbaviť, lebo som s ním veľmi spokojná. No a tým pádom nechcem kupovať trojkombináciu zbytočne.

Viem, že tie dnešné vaničky sú robené tak maximálne do 4 mesiacov a šup ho do športového. Bodlo by mať aj kočík s väčšou vaničkou, aj keď tipujem, že v októbri pôjde už do športiaku. Presviedčaju má v rodine, že na čo hlboký - že mám dať bábo do Petite hneď, ale to nechcem - jednak tým, že je v protismere, a po druhé, že mám pocit, že bábo by malo byť na rovnom - čiže vanička na tie prvé mesiace jednoznačne. A k tomu už nejak dobré vajíčko by bodlo dopasovať.

Pozerala som na značky Joie, Easywalker, Mutsy, Cam a iné, ale len čo otvorím prehliadač a vidím toľko tých recenzií, až mi je zle a hneď zatváram 😂 Nechcem sa s kúpou splašiť, preto by som chcela niečo priebežne pozerať, keď sa bude dať, aj osobne v obchodoch. Pri synovi sme sa splašili a kúpili sme 3kombináciu Bebetto Murano 2016 a vo vaničke bol do necelých 4 mesiacov. On bol posledný jún, čiže v októbri už letel do športového, ale mali sme najprv X-Lander X-Move - s tým som bola veľmi spokojná, len mal nosnosť do 15 kg a malý je riadny macko od narodenia, takže sme menili za Petite, pretože pri X-Landeri som mala pocit, že pred sebou tlačím s váhou malého a s váhou kočíka celý kolos 🤣

Ďakujem ti vopred za každú dobrú radu 🙂
S pozdravom Miška 🙂

Ahoj,

Cam Dinamico Up - len čisto konštrukcia, vanička a vajíčko mne osobne v tomto prípade príde ako najlepšia voľba. Vanička je superultrakomfortná, ozaj priestranná, celkovo výborne spravená.

Cam Dinamico Up

Joie, Easywalker, Mutsy nemajú veľmi priestranné vaničky, preto, najmä ak spomínaš veľkého prvého syna, by som sa tu zamerala skôr na vaničku čo najpriestrannejšiu.
Vôbec sa netráp, kúp na základe pohodlnej vaničky a po nej presedláte na tvoju srdcovku 😉

A keby teda značku Cam nie, ešte by som pozerala na podobne super vaničky s podvozkom u značky Inglesina.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli