Hojdanie u kočíka Seed Papilio, je to možné?

Zodpovedané
23. apr 2019

Prosím vás, dá sa Seed Papilio hojdať podobne ako Go Next, alebo je konštrukcia úplne pevná? Ďakujem za odpoveď 😊

Ahoj,

Seed Papilio sa ohľadom odpruženia týka nedá veľmi porovnávať s Britax Go Next. Jeho konštrukcia nie je odpružená takým spôsobom a z toho vyplýva, že sa ani nebude dať takým spôsobom hojdať.

U Britaxu ide o klasické pružiny v strede konštrukcie, ktoré ti plnohodnotné hojdanie hore-dole umožnia, zatiaľ čo u Seed-u pruží skôr prirodzene tvar konštrukcie do L. Nie je to hojdací kočík, aj keď ja som ho pohojdávala úplne pravidelne. Len sa jedná o mierny pohyb hore-dole, nie o reálne húpanie, ako u Go Next. Nám to však i na zaspatie úplne stačilo.

Seed Papilio

Britax Go Next

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli