Je autosedačka Nuna Arra Next kompatibilná s Bugaboo Donkey 5 Duo?

Zodpovedané
28. aug 2023

Ahoj,

čakáme dvojičky a na základe všetkých recenzií nám odporučili kočík Bugaboo Donkey 5. Hľadám vhodnú autosedačku, tzv. vajíčko, ktorá by bola s týmto kočíkom kompatibilná.

Neviem sa dopátrať po informácii, či bude vhodné vajíčko Nuna Arra Next. Našla som len Nuna Pipa, ale tá nie je polohovateľná. Chcela by som ľahké vajíčko - kedže budú dvaja, nech sa nenamáham. Je navyše možné, že sa mi narodia malé bábätká, tak nech vo vajíčku "neplávajú".

Je vajíčko Nuna Arra Next kompatibilné s týmto kočíkom?

Ďakujem

Ahoj,

adaptéry pre nasadenie autosedačky - tzv. vajíčka Nuna Arra Next na konštrukciu kočíka Bugaboo Donkey 5 v Duo móde neexistujú.

Pozri si skôr autosedačku s možnosťou ľahu Maxi-Cosi Pebble 360 Pro. Autosedačka vyniká možnosťou úplného ľahu pre zdravé a prirodzené spanie bábätka v aute aj pri použití s konštrukciou kočíka. Súčasťou autosedačky je ergonomická opierka hlavy a bezpečnostná novorodenecká vložka. Tá je navrhnutá v spolupráci s pediatrami. Vložku aj opierku hlavy je možné prispôsobiť veľkosti dieťaťa a v staršom veku dieťaťa ju úplne vybrať. Samonosná strieška chráni dieťa pred slnkom a ventilácia ClimaFlow zaistí dieťaťu tepelný komfort. Je z príjemného materiálu, ktorý má povrchovú úpravu proti odpudzovaniu nečistôt. Zároveň odpudzuje z poťahu Eco Care vodu. Jeho poťah je vyrobený s ohľadom na udržateľnosť životného prostredia zo 100% recyklovaných materiálov. Naviac je možné poťah ľahko dať dolu a prať v práčke.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally